Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.СІМЕЙНІ ЛІКАРІ ТА ТЕРАПЕВТИ
день перший
день другий

АКУШЕРИ ГІНЕКОЛОГИ

КАРДІОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, РЕВМАТОЛОГИ, НЕВРОЛОГИ, ЕНДОКРИНОЛОГИ

СТОМАТОЛОГИ

ІНФЕКЦІОНІСТИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, ГАСТРОЕНТЕРОЛОГИ, ГЕПАТОЛОГИ
день перший
день другий

ТРАВМАТОЛОГИ

ОНКОЛОГИ, (ОНКО-ГЕМАТОЛОГИ, ХІМІОТЕРАПЕВТИ, МАМОЛОГИ, ОНКО-ХІРУРГИ)

ЕНДОКРИНОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, КАРДІОЛОГИ ТА ІНШІ СПЕЦІАЛІСТИ

ПЕДІАТРИ ТА СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

АНЕСТЕЗІОЛОГИ, ХІРУРГИ

ГІНЕКОЛОГИ

Последипломное образование онлайн: мнение участников. Наталья Басиста-Токова, неонатолог, Ровенская область, г. Сарны

Я є членом АМО з 7 липня 2011 року. Про АМО дізналася з журналу «Здоров’я дитини», який вже кілька років поспіль передплачую.

АМО, на мою думку, гарно працює. Для мене особисто (я в декретній відпустці) це — хороша можливість бути в курсі основних подій в медицині, підтримувати свій освітній рівень.

Онлайн навчання вирішує багато проблем з самоорганізацією навчання: сама обираю зручний час, цікаву тему симпозіуму, роздруковую матеріали симпозіуму, вивчаю роздруковані статті знову ж таки в зручний для себе час, і тоді, коли мені зручно, відповідаю на тестові питання в онлайн режимі. Одразу ж маю результат свого тестування, а тому сама бачу, які питання ще треба доопрацювати. Це дуже добре для самоосвіти. Отже, онлайн форма дуже зручна. Жодних серйозних проблем при оформленні не було. Правда, ще й дотепер не отримала жодного номера «Новин медицини и фармації», але з нетерпінням чекаю. Труднощів з проходженням симпозіумів, замовленням і отриманням сертифікатів не було.

Багато запропонованих на сайті симпозіумів підходять для проходження лікарями-педіатрами.

Всі симпозіуми є цікавими і інформативними. Думаю, не завадило б збільшити кількість питань в тестах, а серед них — збільшити відсоток клінічних випадків, ситуаційних задач.

Думаю, педіатрам було би цікаво взяти участь в симпозіумах з питань вакцинопрофілактики інфекційних захворювань, з питань раціональної і безпечної фармакотерапії, з питань природжених вад розвитку та спадкової патології. Особисто мені дуже зручно вивчати симпозіуми на сайті. Очні симпозіуми? Звичайно, будуть раді колеги і такій формі, але — географічний бар’єр (Рівне — Донецьк — це дуже далеко), та й не всім зручно в часовому ракурсі (в моїй ситуації, наприклад, навіть конференцію в своєму місті відвідати проблематично, а я теж маю право на безперервну самоосвіту і хочу його реалізувати).

Я ще не скористалась жодним сертифікатом. І, чесно кажучи, не можу сказати, коли проходитиму атестацію, адже я ще в декретній відпустці.

Пропоную для членів АМО зробити доступними в онлайн режимі статті у всіх періодичних виданнях, що виходять за підтримки АМО.

Хай Вам щастить!