Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.СІМЕЙНІ ЛІКАРІ ТА ТЕРАПЕВТИ

НЕВРОЛОГИ, НЕЙРОХІРУРГИ, ЛІКАРІ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

КАРДІОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, РЕВМАТОЛОГИ, НЕВРОЛОГИ, ЕНДОКРИНОЛОГИ

СТОМАТОЛОГИ

ІНФЕКЦІОНІСТИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, ГАСТРОЕНТЕРОЛОГИ, ГЕПАТОЛОГИ

ТРАВМАТОЛОГИ

ОНКОЛОГИ, (ОНКО-ГЕМАТОЛОГИ, ХІМІОТЕРАПЕВТИ, МАМОЛОГИ, ОНКО-ХІРУРГИ)

ЕНДОКРИНОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, КАРДІОЛОГИ ТА ІНШІ СПЕЦІАЛІСТИ

ПЕДІАТРИ ТА СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

АНЕСТЕЗІОЛОГИ, ХІРУРГИ

"News of medicine and pharmacy" №8 (726), 2020

Back to issue

ПАМ'ЯТНИК МЕДИЧНИМ ПРАЦІВНИКАМ УСЬОГО СВІТУ

Sections: News

print version

Переможцем конкурсу

став проект КП «Київзеленбуд» Печерського району м. Києва !!!

Представляємо вашій увазі соціальний проект «Пам'ятник медичним працівникам усього світу» і запрошуємо всіх зацікавлених меценатів взяти участь в реалізації проекту. Всіх учасників проекту чекають пам'ятні призи.

1 липня 2020 р на прес-конференції в студії УКРІНФОРМ ГО «Громадська рада з питань культури, молоді та спорту України» був відкритий міжнародний конкурс з виготовлення пам'ятника медичним працівникам усього світу.

Ініціатором проекту виступив академік НАН ВО Україна, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, магістр державного управління Олег Шекера. Його ініціативу підтримали ГО «Спільна Перемога», ГО «Громадська рада з питань культури, молоді та спорту України», КП «Київзеленбуд» Печерського району, МГО «Міжнародна асоціація« Здоров'я Суспільства», « Перша українська сувенірна компанія », Київська міська державна адміністрація та Печерська районна державна адміністрація в місті Києві.

Інформаційними спонсорами конкурсу стали видавничий дім «Заславський», видавництво Самміт-Книга, газета «Ваше здоров'я» та міжнародний науково-практичний журнал «Здоров'я суспільства».

Пам'ятник буде встановлений в Києві на розі вулиць Госпітальна і бульвару Лесі Українки, навпроти Олександрівської лікарні.

Конкурс проводився в один тур. Заявлені проекти пам'ятника розглядалися з 1 серпня до 1 вересня 2020 року. Переможцем конкурсу став проект КП «Київзеленбуд» Печерського району м. Києва.

Урочисте відкриття пам'ятника планується в першій декаді жовтня 2020р

Скульптурна композиція буде розташовуватися в історичному центрі міста Києва (р-н Бессарабської площі) на відкритій території пішохідного переходу через бульвар Лесі Українки. У безпосередній близькості знаходиться Михайлівська церква при Олександрівській лікарні.

Місце пам'ятника медичним працівникам усього світу обрано не випадково. Конструкційна ідея пам'ятника спрямована на лікування та становить гармонійний ансамбль з храмом тіла - Олександрівською клінічною лікарнею та храмом душі - Михайлівською церквою.

Метою створення пам'ятника є не тільки подяку всім медичним працівникам світу, які присвятили своє життя служінню людству. Конструкція споруди також несе в собі захисну, що лікує функцію лікаря.

Основу скульптурної композиції пам'ятника складають такі структурні елементи:

Купол парасольки - символізує безпеку і захищеність від умов зовнішнього середовища. На ньому розташовані з зовнішньої сторони прапори країн світу, а з внутрішньої - портрети найвідоміших медиків світу і опис їх досягнень у медичній галузі. Купол парасольки вінчає Кадуцей.

Дзвін - один з найдавніших і найпоширеніших інструментів світу. Існує думка, що дзвін випромінює велику кількість резонансних ультразвукових хвиль, які проникають у внутрішню структуру організму людини, покращують формулу крові і роботу судин. В результаті у людей виробляється гормон, який зміцнює імунну систему. Також відзначено, що вібрація, яку народжує дзвін, очищає навколишній простір від хвороботворних мікробів. Молекулярні структури вірусів грипу, чуми, скарлатини, кору, тифу, холери згортаються і перетворюються в кристалики. Відбувається справжня стерилізація повітря.

Дзвін звучить в честь самовідданої праці лікарів і на знак вдячності за їх турботу.

Спіраль ДНК - символізує код життя, інформацію, що передається з покоління в покоління, предмет наукових досліджень в медицині.

Кругла площа з пам'ятними табличками, що прославляють відомих лікарів, обрамляє пам'ятник. Територія оточена газоном і висвітлюється в темний час доби.

Для фінансування реалізації проекту-переможця відкрито рахунок, на який будуть прийматися кошти до 25 вересня 2020.

З питань партнерства в проєкті пам’ятника медичним працівникам усього світу звертайтеся за тел. +38(067) 507-34-71 Александр Соколинский +38(066) 704-97-75 Олег Шекера.

Запрошуємо Вас приєднатися і взяти участь у фінансуванні реалізації цього значимого для України соціального проекту.

Кожен учасник проекту буде відзначений пам'ятним написом на спіралі ДНК скульптурної композиції, а також отримає в подарунок невелику копію пам'ятника, в створенні якого брав участь.

Реквізиты для перерахування коштів на  на створення пам’ятника:
Найменування організації: ОО «Спільна Перемога»
Код отримувача: 40739104
Назва банку: ПЕЧЕРСЬКА ФІЛІЯ АО КБ «ПРИВАТБАНК»
Рахунок отримувача в форматі IBAN: UA463007110000026003056126004

Дякуємо за вашу допомогу і участь!Back to issue