Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.СІМЕЙНІ ЛІКАРІ ТА ТЕРАПЕВТИ
день перший
день другий

АКУШЕРИ ГІНЕКОЛОГИ

КАРДІОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, РЕВМАТОЛОГИ, НЕВРОЛОГИ, ЕНДОКРИНОЛОГИ

СТОМАТОЛОГИ

ІНФЕКЦІОНІСТИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, ГАСТРОЕНТЕРОЛОГИ, ГЕПАТОЛОГИ
день перший
день другий

ТРАВМАТОЛОГИ

ОНКОЛОГИ, (ОНКО-ГЕМАТОЛОГИ, ХІМІОТЕРАПЕВТИ, МАМОЛОГИ, ОНКО-ХІРУРГИ)

ЕНДОКРИНОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, КАРДІОЛОГИ ТА ІНШІ СПЕЦІАЛІСТИ

ПЕДІАТРИ ТА СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

АНЕСТЕЗІОЛОГИ, ХІРУРГИ

ГІНЕКОЛОГИ

Ліки від температури

Коли підвищується температура, це сигнал організму про те, що виникло вогнище запалення. Жар піднімається в результаті синтезу активних речовин для протидії токсинам і хвороботворним бактеріям. Хоча це захисна реакція тіла, спрямована на якнайшвидше усунення проблеми, але в деяких випадках температуру потрібно збивати, використовуючи для цього найкращі ліки від температури. Однак як їх правильно вибрати?

Ліки, що знижують жар: популярна терапія

Антипіретики (жарознижувальні препарати) — це препарати, які знижують температуру, впливаючи на терморегуляцію. Найчастіше цю групу препаратів називають анальгетиками-антипіретиками, бо їх механізм дії пов’язаний зі зменшенням вироблення гормоноподібних речовин — простагландинів, які беруть участь в утворенні запалення і болю, у результаті чого підвищується температура. Їх можна обрати на сайті https://apteka-ds.com.ua/catalog/preparaty-vid-hrvi-ta-zastudy/preparaty-vid-temperatury.

Нестероїдні протизапальні засоби — це препарати, які мають протизапальний ефект і водночас зменшують біль і температуру.

Засоби, які можна застосувати для зниження температури:

1.              Монокомпонентні анальгетики-антипіретики надають жарознижувальний, аналгетичний і слабкий протизапальний ефекти. Ці препарати можна розділити на препарати парацетамолу й анальгін (метамізол натрію).

2.              Монокомпонентні нестероїдні протизапальні препарати — механізм дії пов’язаний зі зменшенням вироблення простагландинів, які утворюються у відповідь на запальні реакції в організмі й викликають низку неприємних симптомів, таких як температура, біль і запалення. Ці препарати є трохи більш ефективними, ніж антипіретики, хоча і мають низку протипоказань.

3.              Комбіновані препарати, які надають жарознижувальний ефект. До складу цих засобів входять речовини, які підсилюють жарознижувальний ефект, а також речовини, які надають мультисимптомний ефект і можуть застосовуватись для профілактики і лікування грипу та застуди.

Як вибрати таблетки від температури

Підбираючи для себе препарати від високої температури, потрібно знати певні правила, щоб ліки були ефективні й не зашкодили і без того хворому організму. Найправильніший вибір — це лікарський, і препарати для зниження температури в ідеалі повинен порекомендувати лікар. Але лихоманка часто застає зненацька, і до лікаря ще потрібно дістатися, а для цього потрібно попередньо поліпшити свій стан. При виборі кращих таблеток від температури керуються такими принципами:

  • брати до уваги свої хвороби, щоб уникнути ускладнень при лікуванні препаратами;
  • важливо враховувати передбачувану природу температури — ГРВІ, грип, кишкова інфекція або загострення хронічних патологій;
  • не купувати ліки за порадою друзів або знайомих, у разі сумнівів — звернутися до лікаря за консультацією;
  • уважно прочитати інструкцію до препарату, особливо розділи “Побічні ефекти” і “Протипоказання”.

Ефективні ліки проти температури в інтернет-аптеці «DS»

В інтернет-аптеці apteka-ds.com.ua представлений широкий асортимент жарознижувальних засобів у різних формах випуску: таблетки, краплі, супозиторії, порошок, чай, дитячий сироп. Замовлення можна зробити прямо на сайті, вказавши номер телефону та адресу. Доставка працює по Києву та іншим регіонам України.