Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.СІМЕЙНІ ЛІКАРІ ТА ТЕРАПЕВТИ

НЕВРОЛОГИ, НЕЙРОХІРУРГИ, ЛІКАРІ ЗАГАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

КАРДІОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, РЕВМАТОЛОГИ, НЕВРОЛОГИ, ЕНДОКРИНОЛОГИ

СТОМАТОЛОГИ

ІНФЕКЦІОНІСТИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, ГАСТРОЕНТЕРОЛОГИ, ГЕПАТОЛОГИ

ТРАВМАТОЛОГИ

ОНКОЛОГИ, (ОНКО-ГЕМАТОЛОГИ, ХІМІОТЕРАПЕВТИ, МАМОЛОГИ, ОНКО-ХІРУРГИ)

ЕНДОКРИНОЛОГИ, СІМЕЙНІ ЛІКАРІ, ПЕДІАТРИ, КАРДІОЛОГИ ТА ІНШІ СПЕЦІАЛІСТИ

ПЕДІАТРИ ТА СІМЕЙНІ ЛІКАРІ

АНЕСТЕЗІОЛОГИ, ХІРУРГИ

Oral and General Health Том 2, №2, 2021

Back to issue

Національний університет охорони здоров’я України імені П.Л. Шупика та ГО «Асоціація стоматологів України» має честь запросити вас на 6-й Національний український стоматологічний конгрес «Інноваційні технології в стоматології», який відбудеться 22–23 жовтня 2021 року в Києві

Конгрес присвячений 65-річчю об’єднання стоматологів України в Республіканське наукове товариство стоматологів України, правонаступником якого є Асоціація стоматологів України. 
У рамках конгресу планується демонстрація нових технологій діагностики та лікування стоматологічних захворювань, проведення майстер-рингу для молодих спеціалістів у галузі стоматології, навчальних тренінгів з оволодіння практичними навичками, симпозіум молодих учених та лікарів, виставка стоматологічного обладнання.
Заплановане проведення експертного засідання провідних фахівців країн Європи щодо профілактики основних стоматологічних захворювань із залученням міжнародних спеціалістів.
Захід внесений до «Реєстру з’їздів, конгресів, симпозіумів та науково-практичних конференцій, які проводитимуться у 2021 році», та затверджений Міністерством охорони здоров’я України та Національною академією медичних наук України, що ...

For the full article you need to subscribe to the magazine.Back to issue