Інформація призначена тільки для фахівців сфери охорони здоров'я, осіб,
які мають вищу або середню спеціальну медичну освіту.

Підтвердіть, що Ви є фахівцем у сфері охорони здоров'я.Сучасні академічні знання у практиці лікаря загальної практики - сімейного лікаря
Зала синя Зала жовта

Сучасні академічні знання у практиці лікаря загальної практики - сімейного лікаря
Зала синя Зала жовта

Тепер до лікаря можна записатися навіть уночі


Резюме

Більше не треба витрачати нерви, щоби потрапити до спеціаліста. Медична сфера активно переходить в онлайн-простір. Звернутися до більш досвідченого лікаря, наприклад, столичного, тепер не проблема.

Більше не треба витрачати нерви, щоби потрапити до спеціаліста. Медична сфера активно переходить в онлайн-простір. Звернутися до більш досвідченого лікаря, наприклад, столичного, тепер не проблема.

На порталі Medcard24 розміщені клініки Києва з адресою та переліком послуг. Окремо є профілі працівників, якщо ви шукаєте когось конкретно. Для спрощення користування платформою слід створити електронну картку пацієнта. Заявка на консультацію онлайн — не єдиний привілей цифровізації.

Чим Medcard24 корисний громадянам?

Особистий кабінет — аналог паперової карти. Інформація зберігається у закритій базі. Доступ лише за вашим дозволом. До свого профілю прив’яжіть дитячий. Це зручно, бо бувають моменти, коли амбулаторна картка втрачена чи забута.

Для зручності сервіс розташований на сайті та у додатку. Коли поруч немає комп’ютера, функціонал працює через ярлик у смартфоні. Залишити заявку на консультацію можна і вночі. Ви самі обираєте вільну дату, час. З початком робочого дня реєстратор передзвонює сам для підтвердження зустрічі. Потім ви просто прибуваєте за розкладом, поза чергою.

В розділах, окрім клінік і лікарів, є перелік аптек, окремих послуг. Завдяки меню за геолокацією найближчий пункт знайдеться швидко. Зайдіть на сторінку медичної реформи, ознайомтеся зі змінами.

Чому медпрацівники рекомендують Medcard24?

Спеціалісти активно підключаються до електронної бази. Їм, як і пацієнтам, вигідно комунікувати через платформу. Для обох сторін самі плюси:

  • відсутність напливу людей і черг;
  • зменшення часу спілкування між хворими;
  • зниження кількості інфекцій, ГРВІ;
  • керування часом;
  • підвищення рівня обслуговування;
  • ліквідація помилок.

 

Відвідини, рекомендації, обстеження розміщуються в цифровій карті. На окремій вкладці — план вакцинації. Більше не треба розбирати незрозумілий почерк. Тільки друковані літери.

Користуйтесь технологіями, вони розв’язують проблеми. Medcard24 створений спеціально для людей, які цінують час, поважають себе та медичний персонал.